Šeštadienis , 15 rugpjūčio 2020
Pradžia / BIM / Detalumo lygis LOD geometrinio detalumo apibrėžimai
prolektra.lt LOD
prolektra.lt LOD

Detalumo lygis LOD geometrinio detalumo apibrėžimai

LOD100Modelio elementas grafiškai atvaizduojamamas simboliu arba preliminarios formos tūriu.
LOD200Modelio elementas grafiškai atvaizduojamas kaip tūrių sistema, yra prelimanarios formos ir dydžio.
LOD300Modelio elementas grafiškai atvaizduojamas kaip specifinė sistema, kurią sudaro taisyklingas elemento geometrinis atvaizdavimas. Geometriškai elementas turi būti taisyklingos formos, taip, kad elemento matmenis būtu galima nustatyti, be atributinės informacijos.Objektas ar sistema pagal dydį, formą, vietą, orientaciją ir sąsaja su kitomis sistemomis turi būti tiksli ir aiškiai atitikti elemento geometrinį vaizdą erdvėje.
LOD350Modelio elemetas grafiškai atvaizduojamas kaip konkreti sistema. Objektas ar sistema pagal dydį, formą, vietą, orientaciją ir sąsaja su kitomis sistemomis turi būti tiksli ir aiškiai atitikti elemento geometrinį vaizdą erdvėje.
LOD400Modelio elemetas grafiškai atvaizduojamas kaip konkreti sistema. Objektas ar sistema pagal dydį, formą, vietą, orientaciją ir sąsaja su kitomis sistemomis turi būti tiksli ir aiškiai atitikti elemento geometrinį vaizdą erdvėje, elementas turi būti atvaizduotas taip išsamiai, kad būtu skirtas gamybai, surinkimui ir instaliacijai statybos aikštelėje.
LOD500Modelio elementas grafiškai atvaizduojamas pagal “Taip pastatyta” geometrinę atitiktį.